• 9.00 - 20.00 (Pzt-Cmt)
  • Bağcılar Caddesi Bahçelievler Mahallesi No:6
  • Yol Tarifi Al

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunları her an hepimizin başına en az bir defa gelmiş bir problemdir. Evimizde ya da iş yerimizde gerek pis su gerekse temiz su kanallarında su kaçakları oldukça canımızı sıkar. Su kaçağı sorunu ciddiye alınması gereken önemli bir problemdir. Su kaçağı bulma işlemini işinin ehli kişilerden yardım alınarak yapılması gerekmektedir. İşinin ehli kişilerden yardım alınmaması sonucu yapılan işlemler sorunu çözmemekle birlikte çok daha büyüyerek daha da sonuçlara yol açabilir. Su kaçağı su maliyetinin dışında pis su borularında olan kaçaklardan akan pis sular insan sağlığını da tehlikeye sokar. Bu yüzden su kaçağı sorunu ciddiye alınmalı ve su kaçağı bulma konusunda uzman kişilerden destek alınmalıdır.

SU KAÇAĞI NASIL ANLAŞILIR

su-kacak-tespiti2Su kaçağı sorunu ile karşılaştığımızı anlayabilmemiz için bazı göstergeleri yakından takip etmemiz gerekir. Eğer takip ettiğimiz göstergelerden herhangi biri var ise zaman kaybetmeden ehli firmalardan yardım almamanız gerekir. Son teknolojik imkanlarından yararlanarak sorunun nerede olduğunu tespit etmekteyiz. Yapılan çalışmalar sırasında evinize hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Su kaçağı bulma hususunda deneyimli personellerimizin kullandıkları su kaçağı sorunu teknolojik cihazlar sayesinde kaçağın tam olarak hangi noktada olduğunu tespit ederek kısa zamanda sorunu çözüme ulaştırırlar.

Eski zaman yöntemler ile yapılan kaçak bulma işlemi ofisinize ya da evinize zarar vererek tamirinde yapılan işlemler ( fayansların kırılması sonucu fayans döşetme, boya yaptırma ) sonucu ek masraflarla karşılaşmanıza neden olurdu. Bu teknolojik yöntemlerle sadece kaçağın olduğu yerde tamirat yapılarak daha az masraf yapmanızı sağlar. Firmamızın işinde ehli personelleriyle kısa sürede sorununuzu gidermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayın ‘ücretsiz servis’ imkanımız ile sorununuzu çözelim.

su-kacak-tespiti4Su giderlerinde ve su tesisatlarında oluşan su kaçağını bulma son teknolojilerle geliştirilen cihazlarla yapılıyor. Son teknoloji cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapılıyor. Su kaçağı bulma işlemlerinde artık tadilat gerekmiyor. Yeni yöntemlerle maliyetiniz makul seviyelere iniyor. Evinizde, iş yerinizde oluşan su kaçaklarında ilk yapılan en yakındaki tesisatçıyı çağırmak. Böyle yaptığınızda su kaçağı bulunana kadar çeşitli yerlerin kırılması gerekir. Bazen su sızıntısı bulmak için banyonun zemini tamamen kırılmaktadır. Bu tip sorunlardan kurtulmak için profesyonel firmalardan destek almak gerekir.

Telefon
WhatsApp
İnstagram