PRO SU TESİSATCISI

Su insan yaşamı için önemli olması ile birlikte temizlik başta olmak üzere birçok kullanım alanının olması ile gerekli bir ihtiyacının dışında birde suyu yaşadığımız veya lazım olan yerlere suyu taşımayı borular yardımı ile yapmaktayız. Bu borular ömrünün olması dışında birde bilinçsizce ve baştan savma yapılan su tesisatlarında sorunlar olmaktadır. Suyun önemini bilmemize rağmen yapılarımızda ki sistemin içeriğini bilememekteyiz. Birden gelişen sorunlar ile birlikte tesisatlar da çıkan sorunların çözümü uzman su tesisatçılarından doğru uygulamayız başarabilecekleri gibi birde yapılan işin önemini de bilinçli olarak bilmelerinden dolayı sorun yaşanmamasını sağlarlar.

Su tesisatı, su kaynaklı bütün tesisat sistemlerinde olan boruların veya sistemlerin düzeneğinde oluşan her hangi bir sıkıntının yaşanması ile meydana gelen durumlarda su tesisatının yapılması gerekmektedir.

NASIL OLUR

SU TESİSATI SIKINTILARI

Su tesisatı içerisine giren sıkıntılar su kaçağı, tıkanıklık, petek temizliği, klozet ve küvet montajı, su borularının eskimesi, su döşemesinin hattındaki aksaklıklar gibi su borularında yaşanan sıkıntıların oluşması sebebi ile deneyimli ve usta su tesisatçılarının halletmesi gereken işlerden birisidir. Birçok sıkıntının çıkabileceği su borularından evinizin veya bulunduğunuz yerin su ile dolması gibi veya duvarlardan akması gibi birçok sıkıntının aslında en önemli sebebi bilinçsizce yapılmış tesisat işlerinden dolayı oluşur. Buna çare olarak usta su tesisatçılarının bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunu en iyi verimi alırsınız.

SAMSUN ve genelinde tüm su tesisatı işlerinizde gerçek “su tesisatçı” kadromuz ve bayilerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. su tesisatçısı

su-tesisati

SAMSUN SU TESİSATI

Samsunun Tüm İlçelerinde Su tesisat işelemleri için bizi arayabilirsiniz.

Samsunun Tüm İlçelerine sı Tesisatçı kadromuz ile hizmet vermekteyiz.
Samsun Genelinde Tüm Su kaçağı ihbarlarına aynı gün içerisinde müdahale ediyoruz.
Sorununuza Çözüm Bulamaz isek , Sizden Hiçbir şekilde ücret talep Etmiyoruz.
DİKKAT EDİN

SU TESİSATI KAÇA AYRILIR

Temiz su tesisatı, pis su tesisatı ve yağış suyu tesisatı olarak ayrılır. Yapılarda ki çeşitli su kullanma yerlerinde pis su çıkışları bulunmaktadır. Pis sularda yaşanan sıkıntılarda kesinlikle boruların çıkışının sonu kanalizasyon olması gerekmektedir. Özellikle yapılması gereken yapılarda döşemlerdeki boruların sağlan olması ve hem pis hem de yemiz su çıkışlarının ve girişlerinin düzgün olması gerekmektedir. Bu konun da ki bilgili ve usta kişilerin yapmış oldukları çalışmalarda hiçbir sıkıntı çıkmaz sadece boruların kalitesinin zamanla hemen eskimesi gibi bir sorun çıkabilirse de çözümünü usta su tesisatçıları halledebilirler. Su tesisatçısı gerekli ise en kısa zamanda evinize gelebilmektetir.

_

Su Kaçağı Bulmak Bizim İşimiz

Samsun Su Kaçağı Uzmanı

Ev ve işyerlerinizde tüm sıhhı tesisat işlerinizde, su kaçağı ve tıkanıklık gibi sorunlarınıza aynı gün içerisinde müdahale eden İstanbul genelinde 100’e yakın tesisat ustası ve merkezimize bağlı 4 gezici servisimiz bulunmaktadır.

SORUNLARINIZA ÇÖZÜM BULAMAZ İSEK HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMİYORUZ

Sohbete Başla
Bize Soru Sorabilirsiniz.
Merhaba Size Yardımcı olmamı İster misiniz