Samsun Çatı Tamiratı

Samsunda Problemli bir çatının çatı tamiri ve bakımlarını ne kadar ertelerseniz, meydana gelecek risklerin de o derece artmasına sebep olursunuz. Bazen çatı döşemesinde bulunan kiremitlerden bir tanesinin yarattığı su sızıntısı problem olabilir, eğer çatı bu haliyle uzun süre kullanılmaya devam edilmişse, çatıyı tamamen yenilemek daha akıllıca bir çözüm olacaktır.Çatı tamiri Samsun, Atakum, İlkadım genelinde uygun fiyatlar ile çatı yenileme işe yapmaktadır.

Samsun  genelinde çatı tadilatı ve bakımı alanında çatı tadilatı Samsun olarak hizmet vermekteyiz. Ağır kış şartları sonrasında çatınızda meydana gelen sorunları size ve cebinize yük olmadan garantili olarak yapmaktayız. Samsun genelinde ücretsiz ön keşif ve fiyatlandırma hizmeti vermekteyiz.

Samsunun  genelinde her türlü Baca tamiri ve bakımı işleri başta olmak üzere her türlü çatı işleri yapmakta olan Baca  tamiri İlkadımda   hizmetinizdedir. Bizimle iletişime geçerek Bacanızda  da ki sorunlardan uzun yıllar kurtulabilirsiniz. Her türlü Baca tamiri ve bakımı işlerimiz şirketimiz garantisi altındadır.

Atakum genelinde hizmet vermekte olan Baca Tadilatı ustası Atakum meteorolojik olaylar sonrasında deforme olan Bacalarınızı kaliteli malzeme kullanarak garantili bir şekilde Baca Tadilatı ustası ve bakımı yaparak size gününde teslim eder. Bizimle iletişime geçmeniz menfaatinize olacaktır.

  • Çatılar binaların en üstüne inşa edilen ve binayı iklimsel olaylara karşı korumakla yükümlü olan yapılardır.
  • Binaların tam olarak yağış gibi durumlardan rahat bir şekilde korumak adına çatılar yapılmaktadır
  • Çatı tamiri başlamadan önce kaplama kısımlarına dair detaylara önem verilmelidir
  • Kiremit çatı ile yapılan çatıların tamiri sırasında al kısımlarına kiremit altı olarak belirtilen tahtalar konulması daha sağlam bir işi ortaya çıkaracaktır.
  • Çatı kiremitleri tek tek iyice kontrol edilmelidir. Kırılan ve çatlamış olan kiremitler yenisi ile mutlaka değişimi yapılmalıdır.
Sohbete Başla
Bize Soru Sorabilirsiniz.
Merhaba Size Yardımcı olmamı İster misiniz