İSTANBUL SU TESİSATCISI

Tıkanıklık Açma

Bahçelievler Logar açma ve benzeri, pek çok tesisat alanında verdiğimiz hizmetler ile problem yaratan alt yapı tesisatlar için son derece profesyonel imkanlar sağlayan bir firma olarak, uzun zamandır bu sektörde yer aldığımızı bilmenizi isteriz. Asla kalitesinden ödün vermeden ilerleyen ekibimiz, bir yandan size hoş bir deneyim yaşatmaya çalışırken bir yandan da cebinizi düşünerek size diğer firmalara göre tasarruf sağlamaktadır. Pek çok yaşam alanındaki atık sular ve logar tıkanıklığının, özellikle temizliğe ve genel kullanım için kısa sürede hemen giderilmesi büyük önem arz eder. Yaşamsal faaliyetlerimizi etkileyen bu sistemler, maalesef ki en küçük bir arızada bile bize çok büyük problemler olarak geri dönebilir. Logar tıkanıklığı da çözülemez bir problemmiş gibi görünüp canımı sıkabilir. Çünkü tıkalı ve kirli bir logar yaşam bölgenize zarar verebilecek bir kriterdir.

Soğanlı Su kaçağı , Florya Su kaçağı, Şirinevler Su tesisatı, Güngören Su tesisatı,

Lavabo Açma

Pimas Açma İstanbul Tıkalı pimaş borularınız kırmadan robotla açılır.24 saat tüm İstanbul‘a hizmet. Hemen arayın gelelim.Kırmadan dökmeden robot cihazlarla pimaş tıkanıklığı açma servisi. Robotla Pimaş Açma. Kırmadan 100% Lavabo Açma. Hemen 7/24 Kanal Açma. Robotla 100% Logar Açma.

Kanal Tıkanıklığı Giderilmesi

istanbulda Kanal tıkanıklığının sebebi, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve mutfak tıkanıklığı gibi farklı bölgedeki sorunlarda kanalları tıkma sebeplerinden yer almaktadır. Kanallarda ki tıkanıklığı gidermenin en kolay ve mantıklı yolu ilaç yardımı giderilmesi gerekir. Ancak giderme işlemi başarılı olmadıysa kimyasal maddeler ile giderme çabalarının sonucunda en mantıklı usta ve profesyonel su tesisatçılarının bunu yapmaları olacaktır. Kırmadan kolay bir şekilde de halledilebilecek olan kanal tıkanıklığını giderme özel makineleri ile birlikte yerinin tespit edilmesinin sonucunda bu işlemi kanal açma yolunu teknolojik ve modern tesisat cihazları ile işlemler halledilir.

İSTANBUL
SU KAÇAĞI GİDER AÇMA PETEK TEMİZLEME DOĞALGAZ TESİSATI
SU TESİSATI

LAVABO AÇMA

TESİSAT KAÇAK TAMİRİ, KIRMADAN DÖKMEDEN KİMYASAL İLE KAÇAK TAMİRİ, KİMYASAL İLE KOMBİ PETEK VE TESİSAT TEMİZLEME, PİS SU TIKANIK AÇMA,

İSTANBULDA SU ARIZA İŞLERİNİZİ, SIHHİ TESİSAT İŞLERİNİZİ, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, ŞOFBEN, GÜNEŞ ENERJİSİ, KALORİFER TESİSAT İŞLERİNİZİ ( Pis Su, Temiz Su, Klozet, Banyo, Lavabo, Sifon, Pisuvar), EN UYGUN FİYATLARA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YAPILIR.

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET ANLAYIŞIYLA VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE HİZMETİNİZDEYİZ

Sohbete Başla
Bize Soru Sorabilirsiniz.
Merhaba Size Yardımcı olmamı İster misiniz